Jste zde

Připomínám, že v ceně za fotku není jen zmáčknutí spouště, ale i hodiny grafické dřiny :-)

Já se potápím pod vodou, žena chová psy a dcera koně. Proto mě můžete potkat s foťákem na mnoha akcích, které s tímto souvisí. Pod nadpisem AKCE si můžete fotky prohlédnout. No a pokud by se Vám nějaká fotečka zalíbila a vy byste ji chtěli mít, tak stačí si ji emailem objednat na adrese krouman@optikkrouman.cz a já Vám ji pošlu. Stačí akorát napsat její označení, abych neposlal nějakou jinou.

Fotky z akcí  kde fotím:

Při výběru fotek máte tři možnosti:

  • "Možnost objednání v jpg." Je to vhodný formát pro prezentování na webu. Fotka je graficky upravena. Cena za jednu fotku je 35,-. Při větším počtu kusů jak šest nabízím zajímavé slevy. Domluvíme se.
  • "Možnost objednání tiff." Je to formát, který má velikost plného rozlišení a je vhodný i pro tisk až do velikosti A1. Fotka je profesionálně graficky upravena včetně retuše. Cena za jednu fotku je 135,-. Při větším počtu kusů jak 3 nabízím zajímavé slevy. Domluvíme se.
  • "Možnost objednání si tisku" jakéhokoli formátu, fotoplátna, fotoknihy alba a prakticky všeho, co Vás jen napadne potisknout fotkou a já Vám nabídnu cenu..

Výsledkem mohou být i další produkty. Např fotokniha, kalendář, potisk látek... Cena je na domluvě, neváhejte poptat... Můžete mě kontaktovat i se seberoztomilejšími nápady, já je zrealizuji.

Focení na zakázku. Tedy mohu fotit přímo u Vás (např. mláďata) a nebo na sportovní akci, které se zúčastníte. Běžně účtuji 1500,- za první hodinu focení a 500,- za každou další hodinu. Výsledkem je 30-50 fotek za hodinu, které jsou v plném rozlišení a graficky upraveny. 

Video je nejlepší vzpomínkou na vaše zvířecí miláčky. Nad vodou i pod vodou s profesionální technikou. Cena od 1000,-

Produktové foto od 35,- za kus. Na web, do katalogu, do eshopu...

Všechny ceny jsou uvedeny včetně dph. Jsem plátce dph.

 

Ukázky v předtiskové podobě:

Attach File: